Szkolenia BHP - bardzo wazne slowo kluczowe

;
środa, 11 kwietnia 2012 16:58

Świadczymy usługi z zakresu stałej obsługi BHP firm. Swoim klientom doradzamyw sprawach związanych z BHP, sprawami kadrowymi oraz bezpieczeństwem pożarowym.

Prowadzimy wszelkie sprawy firm w zakresie BHP, m. in.: przygotowanie pełnej dokumentacji wymaganej przez Państwową Inspekcję Pracy, dbanie o aktualizację szkoleń bhp i badań lekarskich, opracowanie i dostarczenie instrukcji bhp, sporządzenie dokumentacji powypadkowych, opracowanie oceny ryzyka zawodowego dla każdego stanowiska pracy, wyposażenie pracowników w sprzęt BHP, sprzedaż asortymentu BHP i P.POŻ.

Oferujemy również obsługę firm w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego. Nasi inspektorzy ds. P.POŻ. są do Państwa dyspozycji. Wykonujemy przeglądy gaśnic, hydrantów oraz wszelkiego innego sprzętu gaśniczego, które na mocy ustawy pracodawca powinien zapewnić przynajmniej raz na rok. Zajmujemy się również renowacją sprzętu gaśniczego, którą trzeba wykonywać co pięć lat.

Jesteśmy niezastąpieni podczas kontroli firmy przez organy państwowe takie jak Państwowa Inspekcja Pracy, Sanepid. Dokładamy starań, aby wynik kontroli był jak najbardziej korzystny dla naszych firm. Załatwiamy wszelkie formalności urzędowe.

Dokonujemy przeglądów warunków bhp na stanowiskach pracy. Służymy radą i pomocą w kwestiach prawa pracy i spraw pracowniczych. Zakładamy i prowadzimy akta osobowe pracowników wraz z ewidencją czasu pracy.

Działania naszej firmy są bardzo elastyczne, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Naszym wielkim atrybutem jest kompleksowość usług oraz ich szeroki wachlarz, co pozwoli Państwu na załatwienie wszelkich formalności w jednym miejscu i z jedną osobą. Zapewniamy Państwu pełen komfort i bierzemy odpowiedzialność za wykonane przez naszą firmę usługi.